Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
06:00 |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Inga Sala funkcjonalna |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Sandra Sala funkcjonalna |
52 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI Klaudia Sala funkcjonalna |
||||
06:15 |
52 min
ROWER SPALANIE*** Grzegorz Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Grzegorz Sala IC |
|||||
07:00 |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/PILATES Inga Sala funkcjonalna |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Karolina K. Sala funkcjonalna |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Ekipa WF Sala funkcjonalna |
||||
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/PILATES Inga online TRANSMISJA NA ŻYWO |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Klaudia Sala Duża |
||||||
07:15 |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Klaudia Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Sandra Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Monika B. Sala Duża |
||||
07:30 |
52 min
ROWER SPALANIE*** WF TEAM Sala IC |
||||||
08:00 |
45 min
CROSS FUNKCJONALNY Sandra Sala funkcjonalna |
45 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW Karolina K. Sala funkcjonalna |
45 min
CROSS FUNKCJONALNY Gosia Sala funkcjonalna |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Ekipa WF Sala funkcjonalna |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Inga Sala funkcjonalna |
||
52 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW ONLINE KAROLINA online TRANSMISJA NA ŻYWO |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA ONLINE Inga online TRANSMISJA NA ŻYWO |
||||||
08:15 |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Klaudia Sala Duża |
52 min
ROWER SPALANIE*** Klaudia Sala IC |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Klaudia Sala Duża |
52 min
ROWER SPALANIE*** Paweł O. Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Klaudia Sala IC |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Monika B. Sala Duża |
52 min
ROWER SPALANIE*** Konrad Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Monika B. Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Konrad Sala IC |
45 min
WF SYLWETKA/SPALANIE Karolina K. Sala funkcjonalna |
|||||
45 min
WF SYLWETKA/SPALANIE SANDRA online TRANSMISJA Z KLUBU |
|||||||
08:30 |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA / AKTYWNE PORANKI Magda M. Sala funkcjonalna |
52 min
ROWER SPALANIE*** WF TEAM Sala IC |
|||||
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA / AKTYWNE PORANKI MAGDA M. online TRANSMISJA NA ŻYWO |
|||||||
09:00 |
45 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Paweł O. Sala funkcjonalna |
45 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Magda M. Sala funkcjonalna |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Inga Sala funkcjonalna |
||||
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA ONLINE PAWEŁ online TRANSMISJA Z KLUBU |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA ONLINE MAGDA M. online TRANSMISJA NA ŻYWO |
||||||
09:15 |
52 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW Monika B. Sala funkcjonalna |
52 min
ROWER SPALANIE*** Konrad Sala IC |
|||||
52 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW ONLINE Monika online TRANSMISJA NA ŻYWO |
|||||||
09:30 |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Inga Sala Duża |
||||||
16:15 |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Klaudia Sala Duża |
||||||
16:30 |
45 min
BIEŻNIA/POWRÓT DO FORMY Dominika Sala Duża |
52 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW Paulina Sala Duża |
52 min
WF SYLWETKA/WZMACNIANIE Karolina K. Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA / BRZUCH Manuela Sala Duża |
|||
17:00 |
45 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Paweł O. Sala funkcjonalna |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/JOGA Kasia Sala funkcjonalna |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Paweł O. Sala funkcjonalna |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/JOGA Kasia Sala funkcjonalna |
52 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW Klaudia Sala funkcjonalna |
||
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA ONLINE PAWEŁ online TRANSMISJA Z KLUBU |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/JOGA KASIA online TRANSMISJA NA ŻYWO |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA ONLINE PAWEŁ online TRANSMISJA NA ŻYWO |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/JOGA KASIA online TRANSMISJA NA ŻYWO |
52 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW KLAUDIA online TRANSMISJA Z KLUBU |
|||
17:15 |
45 min
ROWER SPALANIE*** Paweł Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Paweł O. Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Klaudia Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Monika B. Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Paweł O. Sala IC |
||
17:30 |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Dominika Sala Duża |
45 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Paulina Sala Duża |
45 min
BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA Manuela Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Klaudia Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Dominika Sala Duża |
||
18:00 |
45 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW Paweł O. Sala funkcjonalna |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Kasia Sala funkcjonalna |
45 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW Karolina K. Sala funkcjonalna |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Kasia Sala funkcjonalna |
52 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI Klaudia Sala funkcjonalna |
||
52 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW ONLINE PAWEŁ online TRANSMISJA Z KLUBU |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA ONLINE KASIA online TRANSMISJA NA ŻYWO |
45 min
MODELOWANIE POŚLADKÓW KAROLINA online TRANSMISJA Z KLUBU |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA ONLINE KASIA online TRANSMISJA NA ŻYWO |
||||
18:15 |
52 min
ROWER SPALANIE*** Paweł Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Paweł O. Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Konrad Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Monika B. Sala IC |
52 min
ROWER SPALANIE*** Paweł O. Sala IC |
||
18:30 |
45 min
BIEŻNIA / BRZUCH Manuela Sala Duża |
45 min
BIEŻNIA / JĘDRNE POŚLADKI Paulina Sala Duża |
45 min
BIEŻNIA/POWRÓT DO FORMY Manuela Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Klaudia Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA / BRZUCH Dominika Sala Duża |
||
19:00 |
45 min
CROSS FUNKCJONALNY Paweł O. Sala funkcjonalna |
45 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI Julia Sala funkcjonalna |
30 min
MEGA SPALANIE/HIIT 30 min Julia Sala funkcjonalna |
45 min
CROSS FUNKCJONALNY Paweł O. Sala funkcjonalna |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Klaudia Sala funkcjonalna |
||
52 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI JULKA online TRANSMISJA Z KLUBU |
|||||||
19:15 |
52 min
ROWER SPALANIE*** Konrad Sala IC |
45 min
ROWER SPALANIE*** Paweł Sala IC |
|||||
19:30 |
45 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Manuela Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA/SPALANIE Klaudia Sala Duża |
52 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI Julia Sala funkcjonalna |
45 min
BIEŻNIA/POWRÓT DO FORMY Paulina Sala Duża |
|||
52 min
WF SYLWETKA/WZMACNIANIE Inga Sala Duża |
|||||||
20:00 |
45 min
CROSS FUNKCJONALNY Gosia Sala funkcjonalna |
45 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI Julia Sala funkcjonalna |
45 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI Gosia Sala funkcjonalna |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/RELAKS Kasia Sala funkcjonalna |
|||
45 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI JULKA online TRANSMISJA Z KLUBU |
45 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI GOSIA online TRANSMISJA Z KLUBU |
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/RELAKS KASIA online TRANSMISJA Z KLUBU |
|||||
20:30 |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Klaudia Sala Duża |
52 min
BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA Klaudia Sala Duża |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Gosia Sala funkcjonalna |
52 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI Paulina Sala Duża |
|||
52 min
WARSZTAT KRĘGOSŁUPA Inga Sala Duża |
|||||||
21:00 |
45 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI Gosia Sala funkcjonalna |
52 min
CROSS FUNKCJONALNY Gosia Sala funkcjonalna |
45 min
CROSS FUNKCJONALNY Gosia Sala funkcjonalna |
||||
45 min
WF MEGA FORMA/SZTANGI GOSIA online TRANSMISJA Z KLUBU. |