Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 20 do 26-09-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00

Online

45 min

WF SYLWETKA/SPALANIE

Zespół Warsztatu Formy

TRANSMISJA FILM.

45 min

CROSS FUNKCJONALNY

Sandra

Sala funkcjonalna

Online

45 min

SMUKŁA SYLWETKA&PŁASKI BRZUCH

Zespół Warsztatu Formy

TRANSMISJA FILM.

Online

45 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

GOSIA online

TRANSMISJA Z KLUBU

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Ekipa WF

TRANSMISJA FILM

45 min

CROSS FUNKCJONALNY

Paweł O.

Sala funkcjonalna

 
     
45 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Gosia

Sala funkcjonalna

   
08:15
45 min

BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA

Sandra

Sala Duża

 
45 min

BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA

Gosia

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

 
45 min

WF SYLWETKA/SPALANIE

Karolina K.

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

   
45 min

ROWER SPALANIE*

Paweł

Sala IC

ZASTĘPSTWO

45 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

Online

45 min

WF SYLWETKA/SPALANIE

KAROLINA online

TRANSMISJA Z KLUBU

ZASTĘPSTWO

08:30

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Ekipa WF

TRANSMISJA FILM

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Paweł O.

Sala Duża

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Ekipa WF

TRANSMISJA FILM

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

MAGDA M. online

TRANSMISJA Z KLUBU.

 
45 min

BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA

Julia

Sala Duża

 
 

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

PAWEŁ online

TRANSMISJA Z KLUBU

 
45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Magda M.

Sala Duża

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Ekipa WF

TRANSMISJA FILM

09:00          

Online

45 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

PAWEŁ online

TRANSMISJA Z KLUBU

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Ekipa WF

TRANSMISJA FILM

45 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Paweł O.

Sala funkcjonalna

 
11:00  

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Ekipa WF

TRANSMISJA FILM

 

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Ekipa WF

TRANSMISJA FILM

     
17:00

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

PAWEŁ online

TRANSMISJA Z KLUBU

 

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/MOBILNOŚĆ

MAGDA K. online

TRANSMISJA Z KLUBU

ZASTĘPSTWO

       
45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Paweł O.

Sala funkcjonalna

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/MOBILNOŚĆ

Magda K.

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

17:15  
45 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

45 min

ROWER SPALANIE*

Łukasz

Sala IC

ZASTĘPSTWO

45 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

45 min

ROWER SPALANIE*

Łukasz

Sala IC

   
17:30
45 min

BIEŻNIA/SPALANIE

Magda K.

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

45 min

BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA

Gosia

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

45 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Julia

Sala Duża

45 min

WF SYLWETKA/SPALANIE

Karolina K.

Sala Duża

45 min

BIEŻNIA/POWRÓT DO FORMY

Julia

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

   
     

Online

45 min

WF SYLWETKA/SPALANIE

KAROLINA online

TRANSMISJA Z KLUBU

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Zespół Warsztatu Formy

TRANSMISJA FILM

18:00

Online

45 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

PAWEŁ online

TRANSMISJA Z KLUBU

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

PAWEŁ online

TRANSMISJA Z KLUBU.

Online

45 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

AREK online

TRANSMISJA Z KLUBU

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Paweł O.

Sala funkcjonalna

     
45 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Paweł O.

Sala funkcjonalna

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Paweł O.

Sala funkcjonalna

45 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Arek

Sala funkcjonalna

Online

45 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

PAWEŁ online

TRANSMISJA Z KLUBU.

18:15
45 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ**

Arek

Sala IC

45 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

 
45 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

     
18:30
45 min

BIEŻNIA / BRZUCH

Magda K.

Sala Duża

45 min

BIEŻNIA / JĘDRNE POŚLADKI

Magda K.

Sala Duża

45 min

BIEŻNIA/POWRÓT DO FORMY

Julia

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

45 min

BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA

Paulina

Sala Duża

45 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Julia

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

   
       
45 min

CROSS FUNKCJONALNY

Gosia

Sala funkcjonalna

19:00
45 min

CROSS FUNKCJONALNY

Paweł O.

Sala funkcjonalna

Online

45 min

WF MEGA FORMA/SZTANGI

AREK online

TRANSMISJA Z KLUBU

Online

45 min

HIIT/BRZUCH

AREK online

TRANSMISJA Z KLUBU

45 min

CROSS FUNKCJONALNY

Paweł O.

Sala funkcjonalna

     
 
45 min

WF MEGA FORMA/SZTANGI

Arek

Sala funkcjonalna

45 min

HIIT/BRZUCH

Arek

Sala funkcjonalna

 
19:15
45 min

ROWER SPALANIE*

Arek

Sala IC

 
45 min

ROWER SPALANIE*

Paweł

Sala IC

       
19:30  
45 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Magda K.

Sala Duża

45 min

WF SYLWETKA/SPALANIE

Karolina K.

Sala Duża

       
 

Online

45 min

WF SYLWETKA/SPALANIE

KAROLINA online

TRANSMISJA Z KLUBU.

20:00
45 min

CROSS FUNKCJONALNY

Gosia

Sala funkcjonalna

   
45 min

WF MEGA FORMA/SZTANGI

Gosia

Sala funkcjonalna

     
 

Online

45 min

WF MEGA FORMA/SZTANGI

GOSIA online

TRANSMISJA Z KLUBU

← →