Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30
55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/MIĘŚNIE DNA MIEDNICY

Magdalena

Sala funkcjonalna

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/BRZUCH

Karolina G.

Sala funkcjonalna

 
55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/MOBILNOŚĆ

Dagmara D.

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

     
08:00          
55 min

CROSS FUNKCJONALNY

Arek

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

 
08:15          
55 min

BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA

Paulina

Sala Duża

 
08:30
55 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

55 min

BIEŻNIA / JĘDRNE POŚLADKI

Paulina

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

55 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Monika

Sala Duża

55 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

55 min

SMUKŁA SYLWETKA&PŁASKI BRZUCH

Monika

Sala funkcjonalna

30 min

ROWER MEGA SPALANIE HIIT ****

Paweł

Sala IC

 
55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/BRZUCH

Magdalena

Sala funkcjonalna

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Karolina G.

Sala funkcjonalna

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA/BRZUCH

Magdalena

Sala funkcjonalna

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Dagmara D.

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

   
09:00          
55 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ**

Paweł

Sala IC

 
09:30          
55 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Paulina

Sala funkcjonalna

 
17:00
55 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ&BRZUCH

Paweł

Sala IC

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA / PIŁKI

Dagmara D.

Sala funkcjonalna

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Dagmara D.

Sala funkcjonalna

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Monika P.

Sala funkcjonalna

55 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ&BRZUCH

Paweł

Sala IC

   
17:15  
55 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

55 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ&BRZUCH

Paweł

Sala IC

55 min

ROWER SPALANIE*

Dagmara D.

Sala IC

     
17:30
55 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Magdalena

Sala Duża

55 min

BIEŻNIA / JĘDRNE POŚLADKI

Paulina

Sala Duża

 
55 min

BIEŻNIA / BRZUCH

Monika

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

55 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Paulina

Sala Duża

   
18:00
55 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Paweł O.

Sala funkcjonalna

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Dagmara D.

Sala funkcjonalna

55 min

MOBILNOŚĆ / ROZCIĄGANIE

Dagmara D.

Sala funkcjonalna

55 min

WARSZTAT KRĘGOSŁUPA

Monika P.

Sala funkcjonalna

30 min

GRIT®

Zespół Warsztatu Formy

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

   
18:15
55 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ**

Paweł

Sala IC

55 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

55 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ**

Paweł

Sala IC

55 min

ROWER SPALANIE*

Dagmara D.

Sala IC

55 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ**

Paweł

Sala IC

   
18:30
55 min

BIEŻNIA / BRZUCH

Monika

Sala Duża

55 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Paulina

Sala Duża

55 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Monika

Sala Duża

55 min

BIEŻNIA / JĘDRNE POŚLADKI

Monika

Sala Duża

ZASTĘPSTWO

     
19:00
55 min

CROSS FUNKCJONALNY

Paweł O.

Sala funkcjonalna

30 min

GRIT®

Paweł O.

Sala funkcjonalna

55 min

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Arek

Sala funkcjonalna

55 min

CROSS FUNKCJONALNY

Arek

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

     
19:15  
55 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

55 min

ROWER WYTRZYMAŁOŚĆ**

Paweł

Sala IC

55 min

ROWER SPALANIE*

Tereska

Sala IC

     
19:30
55 min

BIEŻNIA / JĘDRNE POŚLADKI

Dagmara

Sala Duża

55 min

CROSS FUNKCJONALNY

Paweł O.

Sala funkcjonalna

55 min

BIEŻNIA / BRZUCH

Monika

Sala Duża

55 min

BIEŻNIA / BRZUCH POŚLADKI UDA

Magda

Sala Duża

55 min

BODYPUMP®

Łukasz

Sala funkcjonalna

   
20:00
55 min

BODYPUMP®

Łukasz

Sala funkcjonalna

 
55 min

CROSS FUNKCJONALNY

Arek

Sala funkcjonalna

55 min

BODYPUMP®

Gosia M.

Sala funkcjonalna2

     
20:15
55 min

ROWER SPALANIE*

Dagmara D.

Sala IC

30 min

ROWER MEGA SPALANIE HIIT ****

Tereska

Sala IC

90 min

ROWER IRON MAN *****

Paweł

Sala IC

30 min

ROWER MEGA SPALANIE HIIT ****

Tereska

Sala IC

     
20:30
55 min

BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA

Dagmara

Sala Duża

55 min

BIEŻNIA 45 / BRZUCH

Gosia

Sala Duża

55 min

BIEŻNIA / SMUKŁA SYLWETKA

Dagmara

Sala Duża

       
 
55 min

BODYPUMP®

Łukasz

Sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

 
21:00
70 min

CROSS FUNKCJONALNY

Gosia

Sala funkcjonalna

   
55 min

CROSS FUNKCJONALNY

Gosia

Sala funkcjonalna

     
21:15
55 min

ROWER IRON MAN *****

Dagmara D.

Sala IC

           
← →